Moderní společnost je mladá formující se strana, která se v současné fázi profiluje a programově vymezuje. Zaměřujeme se momentálně na formování programu a přípravu na budoucí aktivní roli na různých úrovních ve správě naší země. 

Jste zde: HomeAkceKřesťané a politikaVideo ze setkání Křesťané a politika

Video ze setkání Křesťané a politika

Připravili jsme alespoň malé ochutnání obsahu setkání Křesťané a politika, jehož hlavním hostem byl David Floryk, který přijal pozvání MODES, jež akci organizovala. 

 

Setkání se konalo v prostorách Tesaloniky v Bruntále a zúčastnili se ho zástupci asi 6 sborů či stanic z Bruntálu a okolí.

Hlavním hostem a řečníkem byl David Floryk, starší KS Ostrava, šéfredaktor Konzervativních listů i předseda Konzervativního klubu.

Jeho tématem bylo obecně, ale i prakticky téma celého setkání - tedy vztah křesťanů k politice. V druhé části Pavla Krupová přednesla prezentaci o situaci v místním zastupitelstvu, možnostech komunální politiky a také představili vizi Moderní společnosti. 

V další části pak po přestávce byl prostor pro svědectví z Krnova a postupu proti gamblerství a jeho negativům, respektive o žádosti místních pastorů ke starostce o jasnější regulaci automatů v městě.

Poslední částí byly otázky, na které odpovídal především David. Se setkání jsme měli radost a podle části svědectví přítomných a pozdějších rozhovorech s některými z nich považovali akci za požehnání.

Na přiloženém videu jsou pouze záběry z úvodu a první části. 

 

 

 

Newsletter - Info e-mail

Zůstaňte s námi v kontaktu a přihlaste si příjem našeho informačního e-mailu. Newsletter Moderní společnosti Receive HTML? Kdykoli se můžete pohodlně odhlásit.

Moderní společnost přináší postoje, které ne vždy zastávají vládnoucí elity, ať už u nás v ČR nebo v EU. 

Jiří Krupa, předseda Moderní společnosti

Go to top
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat