Moderní společnost je mladá formující se strana, která se v současné fázi profiluje a programově vymezuje. Zaměřujeme se momentálně na formování programu a přípravu na budoucí aktivní roli na různých úrovních ve správě naší země. 

Jste zde: HomeAkceKřesťané a politikaKřesťané a politika - Hostem David Floryk

Křesťané a politika - Hostem David Floryk

19. ledna se uskuteční v Bruntále setkání s názvem Křesťané a politika. Pozvání na místní akci pořádanou přípravným výborem MODES přijal David Floryk.

 

David Floryk je starším sboru KS Ostrava, šéfredaktorem Konzervativního listí, předsedou Konzervativního klubu, čtenáři Života víry jej mohou znát z komentářů k aktuálním politickým tématům a působí i v dalších oblastech.

Tématem setkání bude místní politika a vztah křesťanů k tomuto tématu. Pravděpodobně se dočkáme i osobního svědectví o působení  Davida Floryka, jeho zkušenostech a také aktuálního hodnocení politické situace v otázce voleb prezidenta.

V části pro otázky a odpovědi pak bude možnost zamyslet se nad různými aspekty nejen této oblasti veřejného života.

Akce se uskuteční v sobotu 19. ledna v Bruntále v sále Tesaloniky - Jesenická 52, Bruntál (Seliko) v čase od 16:00. Konec je plánovaný zhruba na 19. hodinu.

Součástí setkání bude i prezentace Pavly Krupové, vedoucí odboru MěÚ Bruntál a členky přípravného výboru MODES o situaci v místním zastupitestvu a možnostech zapojení se církve v obecních záležitostech.

 

 

Newsletter - Info e-mail

Zůstaňte s námi v kontaktu a přihlaste si příjem našeho informačního e-mailu. Newsletter Moderní společnosti Receive HTML? Kdykoli se můžete pohodlně odhlásit.

Moderní společnost přináší postoje, které ne vždy zastávají vládnoucí elity, ať už u nás v ČR nebo v EU. 

Jiří Krupa, předseda Moderní společnosti

Go to top
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat