Moderní společnost je mladá formující se strana, která se v současné fázi profiluje a programově vymezuje. Zaměřujeme se momentálně na formování programu a přípravu na budoucí aktivní roli na různých úrovních ve správě naší země. 

Jste zde: HomeTémata2014/6 Slovensko ústavou chrání rodinu a manželství

2014/6 Slovensko ústavou chrání rodinu a manželství

2014/7 Slovensko ústavou chrání rodinu a manželství

5. června odhlasoval slovenský parlament velkou většinou vložení věty „manželství je jedinečný svazek muže a ženy“ do ústavy. Je to další členský stát EU, který vnímá ohrožení tradičního modelu rodiny a ochraňuje tak tuto instituci.

Toto rozhodnutí považujeme za moudré a byli bychom rádi, kdyby podobně uvažovali i naši poslanci a senátoři. Chránit rodinu a manželství, a také porozumění rodině a manželství, jako hodnotu českého národa, máme jako MODES za jeden ze svých cílů.

Manželství a jeho definici nevnímáme jako něco formálního, ale jako jeden z dílčích a důležitých obranných kroků vůči povstávajícím tlakům na rozbití standartního pochopení manželství a rodiny. Pokud jste stejného smýšlení, budeme rádi, když se stanete příznivci, sympatizanty a podporovateli Moderní společnosti.

Přípravný výbor MODES

7.7. 2014

Naposledy změněno pátek, 10 červenec 2015 09:32

Pro psaní komentářů se přihlašte

Newsletter - Info e-mail

Zůstaňte s námi v kontaktu a přihlaste si příjem našeho informačního e-mailu. Newsletter Moderní společnosti Receive HTML? Kdykoli se můžete pohodlně odhlásit.

Moderní společnost přináší postoje, které ne vždy zastávají vládnoucí elity, ať už u nás v ČR nebo v EU. 

Jiří Krupa, předseda Moderní společnosti

Go to top